ÚSPORNÝ PROVOZ

Klimatizace Toshiba Daiseikai patří mezi jednu z nejúspornějších klimatizací na trhu. Při jejím plném využití v létě ke chlazení a v zimě k topení ušetříte během naší 7leté záruky ve srovnání s levnými klimatizacemi. V zimním provozu pro vytápění také výrazně ušetříte v porovnání s přímotopem nebo infrapanelem ». Úsporný provoz Toshiby Daiseikai vám ušetří náklady!

TOSHIBA DAISEIKAI VS. LEVNÁ KLIMATIZACE ZA 15 000 KORUN

TOSHIBA DAISEIKAI
VS. LEVNÁ KLIMATIZACE ZA 15 000 KORUN

Víte, že koupí levné klimatizace nemusíte ušetřit, ale pravděpodobně naopak prodělat? Kdo by nechtěl mít příjemně vychlazený domov jen za 15 000 korun?

Bohužel nízká cena nemusí zahrnovat všechny náklady, které při koupi zaplatíte – zejména potřebné náklady spojené s montáží klimatizace. Dalším chytákem levné ceny mohou být vlastnosti a kvalita dané klimatizace, zejména spotřeba, a tedy i provozní náklady. Pozornost je potřeba věnovat i odlišným hodnotám pro chlazení a topení. Neméně podstatným faktem je také délka záruky, která je standardně 2, někdy i 3 roky.

Srovnali jsme pro vás naši nejlepší klimatizaci Toshiba Daiseikaiklimatizací konkurenční firmy s lákavou cenou 15 000 Kč. Rozdíl je ihned patrný v energetické třídě, ale například i v hladině hluku obou klimatizací.

Vzhledem k nízkému příkonu Toshiby Daiseikai je citelná také finanční úspora již během prvního roku provozu. Během chladící sezóny může ušetřit více než 2 000 Kč a během topné sezóny více než 1 600 Kč, tedy 3 600 Kč za rok!

Na naši klimatizaci i montáž poskytujeme záruku 7 let, tedy 7 let máte garantováno, že vám bezplatně opravíme jakoukoliv závadu. Konkurenční klimatizace se standardní zárukou se může během této doby až 3x porouchat, ať už v záruce nebo i po skončení záruční doby. Novou klimatizaci si chtít zřejmě kupovat nebudete, ale i oprava vás může státněkolik tisíc korun v závislosti na závažnosti poruchy. I s přihlédnutím k vyšší pořizovací ceně Toshiby Daiseikai během 7 let záruky stále ve srovnání s levnou klimatizací ušetříte více než 11 000 korun!

Dáte přednost lákavé ceně nebo kvalitě, která vás ve výsledku vyjde levněji?

Úsporný provoz - tabulka srovnání Toshiba a levná klimatizace

* Celková spotřeba za 7 let za topení i chlazení + pořizovací náklady.

Nenašli jste všechny informace?

Spojte se s našimi odbornými poradci, kteří vám pomohou najít nejlepší řešení na míru a vysvětlit podstatu levného topení klimatizací.

Váš odborný poradce:

Simona Čermáková
 +420 774 453 355
 [email protected]